Page 1
Štandardný

Jarné upratovanie

 

Jarné upratovanie (2)

Krásne jarné počasie nás vylákalo von na čerstvý vzduch. Nešli sme však s prázdnymi rukami. Zobrali sme metly, hrable a lopatky a pustili sme sa do práce. Opäť sme sa vrátili na ihrisko, a znovu sme ho upravili. Sme radi, že práve toto ihrisko je Vaším obľúbeným miestom na trávenie voľného času s Vašimi ratolesťami. Pridali sme aj ďalší boxík, ktorý uchráni hračky pred poškodením a zároveň aj uľahčí upratovanie. Ďakujeme všetkým za spoluprácu.

Štandardný

Jarné prázdniny s ICHTYS-om

Jarné prázdniny v Ichtyse

Nevieš čo robiť cez jarné prázdniny? Máme pre teba riešenie. Navštív predsa náš klub ICHTYS. Okrem návštevy nášho klubu sa k nám môžeš pridať aj na ihriskách, kde budeme organizovať rôzne športové turnaje. Radi ťa privítame či už v Devínskej Novej Vsi alebo v Dúbravke. Nemusíš sa nikde dopredu registrovať. Jednoducho prídeš a hotovo.

Štandardný

Daruj knihu

knihu

Aj tento rok sme sa zapojili do projektu s názvom Daruj knihu v spolupráci s Komunitnou nadáciou Bratislava. O čo v nej išlo? Vybrali sme niekoľko kníh pre deti a mládež, ktoré pravidelne navštevujú náš klub Ichtys. Kúpou knižky ste tak mohli obdarovať konkrétne znevýhodnené dieťa z nášho klubu. Vzhľadom na aktuálnu situáciu vznikla možnosť zakúpiť knižku online na stránkach kníhkupectva www.artforum.sk. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a urobili tak deťom radosť a taktiež ďakujeme aj Bratislavskému regionálnemu ochranárskemu združeniu za krásny darček.

    DSCN2815DSCN2813

Štandardný

Jesenné upratovanie

Pred sviatkami nesmieme zabúdať poupratovať, nie len svoje domovy, ale aj svoje okolie. Cieľom akcie bolo skrášliť ihrisko na Poničana, ktoré pravidelne navštevujú mamičky s deťmi. Zároveň sme pre Vás vyrobili aj box na hračky, aby ste k nim mali dobrý prístup a udržala sa ich životnosť. Ďakujeme preto všetkým za pomoc a veríme v ďalšiu spoluprácu.

Jesenné upratovanie  Box na hračky

Štandardný

Webináre pre rodičov menších detí

Webinár

 V novembri sme pre vás pripravili online webináre zamerané na podporu primeraného vývinu dieťaťa od narodenia po nástup do školy. Každý týždeň sme sa venovali jednej z tém, ktoré mohli byť pre Vás, rodičov, nápomocné v porozumení Vášmu dieťaťu. V seminároch plánujeme pokračovať aj do budúcna. Ak boli pre Vás užitočné a máte nápady a pripomienky k ďalším témam, neváhajte nám dať vedieť na našu e-mailovú adresu ozichtys@gmail.com.

Štandardný

Nízkoprahový klub v Dúbravke

Už niekoľko rokov robíme terénnu sociálnu prácu s mládežou aj v Dúbravke. Radi by sme v Dúbravke mali nízkoprahový klub. Čiže bezpečné miesto, kde deti a mládež nielen môžu tráviť voľný čas (bezplatne, bez nutnosti registrácie…), ale dostanú aj odbornú pomoc (poradenstvo, krízovú intervenciu, doučovanie, preventívne aktivity…). Centrálnym miestom, kde sa mládež vždy stretávala bol park na Pekníkovej. Radi by sme počuli názor dúbravskej verejnosti, či vníma jednak potrebu takýto klub pre deti a mládež mať a zároveň, či súhlasia s tým, aby klub vznikol v parku na Pekníkovej. Svoj názor môžete vyjadriť cez dotazník na tomto linku:

https://forms.gle/mpkc88fGN3Gu2bd99

Tento projekt je podporovaný programom Active Citizens Fund – Slovakia

dubravka PSX_20200207_191725